• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

PostHeaderIcon Przedszkole Miejskie Nr 6 w Zamościu

 


Witamy na stronie internetowej naszego przedszkola.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

"Bezpieczne wakacje"

kategoria 3-4- latki

I miejsce Lena Maksymowicz z Przedszkola Miejskiego Nr 12 w Zamościu

II miejsce Emilia Michalak z Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Zamościu

III miejsce Emilia Majkutewicz z Przedszkola Miejskiego Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie

kategoria 5-6-latki

I miejsce Anastazja Kubiak z Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Zamościu

II miejsce Kornelia Pankiewicz z Przedszkola Miejskiego Nr 14 w Zamościu

III Ignacy Mielnik z Przedszkola Miejskiego Nr 6 w Zamościu

XV Przegląd Dorobku Artystycznego Przedszkoli

pod hasłem "Sprtakiada na leśnej polanie"


Zamojska Rotunda- wycieczka grupy Słoneczka i Stokrotki. Więcej zdjęć w zakładce 100-lecie odzyskania niepodległości

 

 

Zamość, 03.06.2019r.

 

 

Wyniki rekrutacji

Przedszkole Miejskie Nr 6

22 – 400 Zamość, ul. Dolna 4

Lista dzieci przyjętych na rok szkolny 2019/2020

Podstawa prawna;

  1. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity; Dz. U. z 2016r. poz.922).

  2. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  3. Ustawa z 7 września 1991r. o systemie oświaty ( tekst jedn. Dz. U z 2017r. poz.2198).



  1. Arcaba Antoni

  2. Bajwoluk Milena

  3. Baran Alan Piotr

  4. Bębenek Przemysław

  5. Biszczanik Nikola

  6. Biszczanik Oliwier

  7. Bogucki Natan

  8. Bondyra Robert

  9. Burda Dawid

  10. Burda Wiktoria

  11. Cisek Michał

  12. Ciurysek Oliwer

  13. Curyło Bartosz Dominik

  14. Czuk Liliana Krystyna

  15. Danił Oliwia

  16. Danylenko Luiza

  17. Dawidek Iga

  18. Dawidek Kaja

  19. Dąbrowska Kamila

  20. Dragan Maksymilian

  21. Furman Hanna

  22. Fronc Sebastian

  23. Gawron Maria Weronika

  24. Gąsiorowska Oliwia

  25. Gliwińska Zofia

  26. Goch Tymon

  27. Godzisz Filip

  28. Godzisz Zuzanna

  29. Golianek Ernest

  30. Grela Julia

  31. Greszta Adrian

  32. Greszta Adrianna

  33. Grzesiuk Aleksandra

  34. Grzesiuk Paweł

  35. Hałasa Sandra

  36. Hamerla Przemysław Michał

  37. Johaniuk Jagienka Kalina

  38. Kalinowski Jakub

  39. Kalita Lena

  40. Kantor Zuzanna

  41. Kapłon Leon Kamil

  42. Kasprzak Milena

  43. Kasprzyk Jakub Wiktor

  44. Kleban Natalia

  45. Kłos Marcel

  46. Kolano Milena

  47. Kowalik Mikołaj

  48. Kozłowski Antoni

  49. Krasnopolska Anna

  50. Krupa Michał Wiktor

  51. Kubiak Anastazja Anna

  52. Kubina Brajan Marcin

  53. Kucharska Lena

  54. Kulasza Adam

  55. Kuryj Patryk

  56. Kwiecień Gabriel

  57. Lasko Alicja

  58. Lenczewski Błażej

  59. Lenczewski Emil

  60. Lipczewski Aleksander

  61. Lipska Martyna

  62. Lipski Maciej

  63. Litaszewska Lena

  64. Machałek Wiktor

  65. Majkut Hanna

  66. Makowiecka Aleksandra

  67. Makowiecka Anna

  68. Mazur Lena

  69. Mazur Nikola

  70. Michalak Emilia

  71. Mielnik Ignacy

  72. Mielnik Nikodem

  73. Mielnik Zofia

  74. Mierzwa Krzysztof

  75. Mikulski Dawid Adam

  76. Mociak Iga Katarzyna

  77. Mrzygłód Klara

  78. Niemczuk Jakub Andrzej

  79. Oleszczak Natalia

  80. Osóbka Helena

  81. Osóbka Piotr

  82. Paluch Karolina

  83. Pasieczna Alicja Krystyna

  84. Paszczuk Patryk

  85. Pawlak Oliwier

  86. Pawluk Jakub

  87. Piasecka Pola Rita

  88. Pilczuk Kacper

  89. Pióro Kornelia

  90. Połajdowicz Alicja

  91. Prokop Marcel

  92. Rabiega Krystian

  93. Rewa Jakub

  94. Rokicki Wiktor Emil

  95. Ryń Igor

  96. Sacawa Jakub

  97. Sałach Jakub Kacper

  98. Sałach Maksymilian

  99. Sędłak Zofia Joanna

  100. Skowron Maja

  101. Skroban Karol Piotr

  102. Smolira Hanna

  103. Smoter Franciszek Lech

  104. Steć Zuzanna

  105. Stępień Antoni

  106. Svarc Natalia

  107. Szewczuk Filip

  108. Szkwarkowska Julia

  109. Szkwarkowska Zuzanna

  110. Szymala Zofia

  111. Szymerowski Jakub Filip

  112. Szymerowski Kacper Konrad

  113. Szynal Nikodem Wojciech

  114. Tkaczuk Dorota

  115. Tkaczuk Szymon

  116. Tracz Livia Maria

  117. Wacniak Dawid

  118. Walas Marcelina Anna

  119. Waśniowski Wojciech

  120. Wójcik Nikodem

  121. Wójtowicz Cezary

  122. Zawiślak Łucja Kinga

  123. Zub Oskar

  124. Zub Tadeusz

  125. Zych Dawid Karol

Zamość, 03 czerwca 2019r., godzina 12.00

Podpis przewodniczącej Komisji Rekrutacyjnej

Agnieszka Gawęda

 


Gabriela Misztal z grupy STOKROTKI zdobyła

I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym

"Żyj w zgodzie z przyrodą" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 5

w Zamościu



DZIEŃ ZIEMI- 24 kwietnia



Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym

pt. "Polskie Krajobrazy", który został zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu.

Natalia Lipska z grupy Stokrotki zdobyła III miejsce.

GRATULUJEMY!!!


4 kwietnia 2019 r. Wiktor Ostasz oraz Alicja Pasieczna reprezentowali nasze przedszkole w

VII edycji konkursu recytarorskiego dla przedszkolaków pt. "Mama, Tata, Ja i Wszyscy Bliscy"

zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 7 w Zamościu.

Wiktor Ostasz z grupy Stokrotki zdobył I miejsce.


GRATULUJEMY!!!!

http://ezamosc.pl/edukacja/item/4111-konkurs-recytatorski-dla-zamojskich-przedszkolakow-mamy-wyniki-i-zdjecia

http://zamosc.naszemiasto.pl/artykul/mama-tata-ja-i-wszyscy-bliscy-konkurs-recytatorski-dla,5068407,artgal,t,id,tm.html