• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

Jadłospis


DATA ŚNIADANIE DRUGIE ŚNIADANIE
OBIAD PODWIECZOREK

Poniedziałek

16.05.2022

 

Pieczywo mieszane, masło, twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką, herbata z cytryną
Jogurt
Kalafiorowa, makaron carbonara z roszponką, marchewka do chrupania, woda
Jabłko
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies ,orkisz oraz produkty pochodne), jaja, orzeszki arachidowe, ziemne i produkty pochodne, sezam, mleko, produkty pochodne, laktoza, seler (produkty pochodne), kokos, kakao

Wtorek

17.05.2022

 

Pieczywo mieszane, masło, sałatka rybna, ogórek, kawa inka/ woda z cytryną

Płatki ryżowe na mleku z żurawiną

Zupa fasolowa, ziemniaki, kotlet z kurczaka, surówka z pora,  woda

Wafle z pianką
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz oraz produkty pochodne), jaja, mleko i produkty pochodne łącznie z laktozą, seler (produkty pochodne), kokos

Środa

18.05.2022

 

Pieczywo mieszane, jajko w sosie jogurtowo- musztardowym, papryka, kakao/ woda

1/2 banana
Zupa babuni, łazanki z młodą kapustą i mięsem, woda z cytryną
Mleczko waniliowe
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z  łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos

Czwartek

19.05.2022


Bułka, masło, sałata, wędlina, pomidor, szczypiorek, kakao / woda

Biszkopty, mleko
Królewska z kaszą manną, kasza gryczana, pulpet w sosie koperkowym, woda
Chipsy z jabłka
Alergeny Zboża zawierające gluten ( pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne ) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z ( łącznie  z laktozą) seler ( produkty pochodne)kokos

Piątek

20.05.2022

Pieczywo mieszane, masło, pasztet, ogórek kiszony, kakao/ woda

Sok wieloowocowy

Zupa szczawiowa z jajkiem, ryż z truskawkami i jogurtem greckim, woda

Ciastka owsiane
Alergeny

Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne), jaja orzeszki ziemne, arachidowe i produkty pochodne, sezam, mleko produkty pochodne z   łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos ,

Jadłospis odpowiednio zmodyfikowany dla dzieci z alergią.