• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

Jadłospis


DATA ŚNIADANIE DRUGIE ŚNIADANIE
OBIAD PODWIECZOREK

Poniedziałek

22.03.2021

 

Pieczywo mieszane, masło, ser żółty, rzodkiewka, herbata z cytryną/ woda
Banan
Rosół z makaronem, kasza jęczmienna, potrawka z kurczaka, marchewka z chrzanem, woda
Jogurt
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies ,orkisz oraz produkty pochodne), jaja, orzeszki arachidowe, ziemne i produkty pochodne, sezam, mleko, produkty pochodne, laktoza, seler (produkty pochodne), kokos, kakao

Wtorek

23.03.2021

 

Pieczywo mieszane, masło, szynka zamojska, pomidor, szczypiorek, kawa Inka/ woda

Kisiel

Ogórkowa, ziemniaki, pulpet w sosie pomidorowym, surówka Colesław, woda

Wafle ryżowe
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz oraz produkty pochodne), jaja, mleko i produkty pochodne łącznie z laktozą, seler (produkty pochodne), kokos

Środa

24.03.2021

 

Pieczywo mieszane, masło, ser puszysty, kiełki, kawa Inka/ woda

Płatki na mleku
Zupa babuni, ryż z jabłkami, cynamonem i śmietaną, woda
Babka drożdżowa z rodzynkami
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z  łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos

Czwartek

25.03.2021


Bułka weka, masło, pasta jajeczna z wędliną, papryka, natka pietruszki, kakao, woda

Andruty, mandarynka
Jarzynowa, makaron z sosem carbonara, roszponka, sałatka z pomidorów, woda Serek homogenizowany
Alergeny Zboża zawierające gluten ( pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne ) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z ( łącznie  z laktozą) seler ( produkty pochodne)kokos

Piątek

26.03.2021

Pieczywo mieszane, masło, pasztet, ogórek kiszony, kakao/ woda

Biszkopty, mleko

Pomidorowa z zacierką, ziemniaki, kotlet rybny, surówka z białej rzepy,  woda

Gruszka
Alergeny

Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne), jaja orzeszki ziemne, arachidowe i produkty pochodne, sezam, mleko produkty pochodne z   łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos ,

Jadłospis odpowiednio zmodyfikowany dla dzieci z alergią.