• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

Jadłospis


DATA ŚNIADANIE DRUGIE ŚNIADANIE
OBIAD PODWIECZOREK

Poniedziałek

16.09.2019

 

Kajzerka, masło, miód, mleko/woda
Wafle ryżowe
Ogórkowa z koperkiem, spaghetti z sosem bolońskim z tartym serem żółtym, marchewka do chrupania, woda
Jogurt
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies ,orkisz oraz produkty pochodne), jaja, orzeszki arachidowe, ziemne i produkty pochodne, sezam, mleko, produkty pochodne, laktoza, seler (produkty pochodne), kokos, kakao

Wtorek

17.09.2019

 

Pieczywo mieszane, masło, pasztet, pomidor,szczypiorek, kakao/woda

Jabłko

Krupnik, kpytka z twarogiem, pikle z ogórka, woda

Ciastka owsiane, mleko
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz oraz produkty pochodne), jaja, mleko i produkty pochodne łącznie z laktozą, seler (produkty pochodne), kokos

Środa

18.09.2019

 

Pieczywo mieszane, masło,jajko w sosie musztardowym ze szczypiorkiem, kakao/woda
Sok Kubuś
Fasolowa, kasza pęczak, pulpety w sosie pomidorowym, ogórek kiszony, woda
Serek homogenizowany
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z  łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos

Czwartek

19.09.2019


SZWEDZKI STÓŁ: pieczywo, sery, wędlina, warzywa, musli na mleku, herbata z cytryną/woda

Biszkopty, mleko
Pomidorowa z makaronem, ziemniaki, paluszki rybne, surówka Colesław, woda Gruszka
Alergeny Zboża zawierające gluten ( pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne ) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z ( łącznie  z laktozą) seler ( produkty pochodne)kokos

Piątek

20.09.2019

Pieczywo mieszane, parówka, keczup, herbata z cytryną/woda

Jogurt
Koperkowa, ryż zapiekany z jabłkiem, śmietaną, woda
Babeczka z serem i owocami
Alergeny

Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne), jaja orzeszki ziemne, arachidowe i produkty pochodne, sezam, mleko produkty pochodne z   łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos ,

Jadłospis odpowiednio zmodyfikowany dla dzieci z alergią.