• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

Jadłospis


DATA ŚNIADANIE DRUGIE ŚNIADANIE
OBIAD PODWIECZOREK

Poniedziałek

20.01.2020

 

Pieczywo, masło, szynka, ser żółty, papryka, kakao/ woda
Pomarańcza
Krupnik, łazanki z białej kapusty z mięsem, woda
Miś Lubiś
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies ,orkisz oraz produkty pochodne), jaja, orzeszki arachidowe, ziemne i produkty pochodne, sezam, mleko, produkty pochodne, laktoza, seler (produkty pochodne), kokos, kakao

Wtorek

21.01.2020

 

Bułka kajzerka, masło, dżem morelowy niskosłodzony, kakao/ woda

Płatki ryżowe na mleku

Fasolowa, ziemniaki, paluszki rybne, kapusta pekińska, woda

Wafle ryżowe, jabłko
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz oraz produkty pochodne), jaja, mleko i produkty pochodne łącznie z laktozą, seler (produkty pochodne), kokos

Środa

22.01.2020

 

Pieczywo mieszane, masło, serek kanapkowy, pomidor, kakao/woda

Sok jabłkowy, andruty
Żurek z jajkiem i kiełbasą, pierogi ruskie ze śmietaną, woda
Serek homogenizowany
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z  łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos

Czwartek

23.01.2020


Pieczywo mieszane, masło, kiełbasa żywiecka, ogórek zielony, kakao/ woda

Koktajl bananowy
Jarzynowa, gołąbki w sosie pomidorwym, woda Jogurt
Alergeny Zboża zawierające gluten ( pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne ) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z ( łącznie  z laktozą) seler ( produkty pochodne)kokos

Piątek

24.01.2020

Pieczywo mieszane, masło, pasta rybna w pomidorach z natką pietruszki, herbata z cytryną / woda

Zupa mleczna
Barszcz czerwony, placek po węgierski, ogórek kiszony, woda
Mleczko smakowe, biszkopty
Alergeny

Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne), jaja orzeszki ziemne, arachidowe i produkty pochodne, sezam, mleko produkty pochodne z   łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos ,

Jadłospis odpowiednio zmodyfikowany dla dzieci z alergią.