• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

Jadłospis


DATA ŚNIADANIE DRUGIE ŚNIADANIE
OBIAD PODWIECZOREK

Poniedziałek

11.11.2019

 

-
-
-
-
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies ,orkisz oraz produkty pochodne), jaja, orzeszki arachidowe, ziemne i produkty pochodne, sezam, mleko, produkty pochodne, laktoza, seler (produkty pochodne), kokos, kakao

Wtorek

12.11.2019

 

Kajzerka z masłem, miodem, mleko/ woda, 1/2 jabłka

Biszkopty, sok Kubuś

Pomidorowa z ryżem, ziemniaki, kotlet mielony, fasolka szparagowa na ciepło, woda

Jogurt
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz oraz produkty pochodne), jaja, mleko i produkty pochodne łącznie z laktozą, seler (produkty pochodne), kokos

Środa

13.11.2019

 

Pieczywo mieszane, masło, szynka, ogórek, szczypiorek, kawa Inka/woda
Mandarynki
Barszcz ukraiński, racuchy z jabłkami i cukrem pudrem, śmietana, woda
Pałeczka kukurydziana, soczek owocowy
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z  łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos

Czwartek

14.11.2019


Kajzerka z masłem, pasta jajeczna z wędliną, szczypiorkiem, kakao/woda

Owisianka z suszoną morelą
Pieczarkowa, kasza jęczmienna, gulasz drobiowo- ziołowy, sałatka z pomidorów, woda Babeczka z serem
Alergeny Zboża zawierające gluten ( pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne ) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z ( łącznie  z laktozą) seler ( produkty pochodne)kokos

Piątek

15.11.2019

Pieczywo mieszane, masło, ser żółty, papryka, keczup, herbata z cytryną/ woda

Płatki kukurydziane na mleku
Jarzynowa, łazanki z mięsem i kapustą, woda
Banan, andruty
Alergeny

Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne), jaja orzeszki ziemne, arachidowe i produkty pochodne, sezam, mleko produkty pochodne z   łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos ,

Jadłospis odpowiednio zmodyfikowany dla dzieci z alergią.