• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

Jadłospis


DATA ŚNIADANIE DRUGIE ŚNIADANIE
OBIAD PODWIECZOREK

Poniedziałek

18.01.2021

 

Pieczywo, masło, pasztet, ogórek kiszony, herbata z cytryną

Płatki na mleku, 1/2 jabłka
Jarzynowa, makaron z sosem carbonara, sałatka z pomidora, woda
Jogurt owocowy
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies ,orkisz oraz produkty pochodne), jaja, orzeszki arachidowe, ziemne i produkty pochodne, sezam, mleko, produkty pochodne, laktoza, seler (produkty pochodne), kokos, kakao

Wtorek

19.01.2021

 

Chałka, miód, 1/2 jabłka, kawa Inka/ mleko

Mix owoców

Koperkowa, ryż, pulpety w sosie pomidorowym, surówka z kapusty włoskiej ze szczypiorkiem, woda

Drożdżówka z twarogiem
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz oraz produkty pochodne), jaja, mleko i produkty pochodne łącznie z laktozą, seler (produkty pochodne), kokos

Środa

20.01.2021

 

Pieczywo mieszane, masło, twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem, herbata z cytryną/ woda

Bułka stokrotka, mleko
Krupnik, ziemniaki, kotlet rybny, mix warzyw, woda
Banan
Alergeny Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z  łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos

Czwartek

21.01.2021


Pieczywo mieszane, masło, wędlina, mix sałat, kawa Inka/ woda

Kluski lane na mleku, talarki z marchewki do chrupania
Fasolowa, spaghetti z sosem bolońskim, ser żółty, ogórek kiszony, woda Sok owocowy
Alergeny Zboża zawierające gluten ( pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne ) ,jaja orzeszki ziemne , arachidowe i produkty pochodne ,sezam, mleko produkty pochodne z ( łącznie  z laktozą) seler ( produkty pochodne)kokos

Piątek

22.01.2021

Pieczywo mieszane, masło, parówka, keczup, kiwi, kakao/ woda

Kisiel malinowy

Żurek z jajkiem, kiełbasą, placki ziemniaczane ze śmietaną, papryka do chrupania, woda

Serek homogenizowany
Alergeny

Zboża zawierające gluten (pszenica ,jęczmień ,żyto, owies, orkisz oraz  produkty pochodne), jaja orzeszki ziemne, arachidowe i produkty pochodne, sezam, mleko produkty pochodne z   łącznie  z laktozą) seler (produkty pochodne) kokos ,

Jadłospis odpowiednio zmodyfikowany dla dzieci z alergią.