• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

PostHeaderIcon Dzień Babci i Dziadka w grupie ŻABKI

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji Ich święta, dzieci z grupy Żabki przygotowały na tą okazję specjalną uroczystość. Podczas występu recytowały wierszyki, śpiewały piosenki z życzeniami i prezentowały swoje umiejętności taneczne.

Licznie przybyli goście zasiedli na przygotowanych dla nich miejscach i z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy swoich wnucząt. Były to wyjątkowe chwile pełne radości i uśmiechu. Po występie artystycznym Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły Im specjalnie przygotowane prezenty.tekst: Agnieszka Gawęda 
Statystyka
Użytkowników : 1
Artykułów : 610
Odsłon : 744256
Szukaj na stronie