• Image 1 Caption
  • Image 2 Caption
  • Image 3 Caption

PostHeaderIcon Bal karnawałowy- SŁONECZKA


Karnawał to czas zabaw i balów także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się 11 lutego dzieci z grupy Słoneczka podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje.  Po barwnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce, w rytm skocznej muzyki, które były przeplatane zabawami i konkursami: taniec z balonem, kotylionem, kapeluszem, zabawa tańczące krzesełka. W trakcie zabawy dzieci mogły skorzystać ze słodkiego poczęstunku.  Radosny, szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.

 

tekst: Anna Łyś